HP Spectre x360 13-ap0003nb 13.3" i7-8565U 8GB 256SSD W10
€ 1.237,71
Out of stock
SKU
4XH38EA#UUG
Intel® Core™ i7-8565U (1.8 GHz), 8GB DDR4-SDRAM 2400MHz, 256GB SSD, 33.782 cm (13.3") FHD IPS 1920 x 1080 Touch, Intel® UHD Graphics 620, WLAN, Bluetooth, WebCam, Windows 10 Home 64-bit
Revolutionaire accuwerktijd voor een convertible pc – ontdek wat jij ermee kunt
Nu houd je tijd over. Dankzij de revolutionaire accuwerktijd van deze quad-core convertible heb jij meer tijd over. Werk dag en nacht door op een schitterend touchscreen tot 4K[1]. En ga verder met de dunne, lichte en draagbare Spectre convertible – met volledig aluminium juweelontwerp waardoor je overal in stijl naartoe gaat.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel® Core™ i7-8565U (1.8 GHz)
- 33.8 cm (13.3") FHD IPS (1920 x 1080) Touch
- 8GB (2400 MHz) DDR4-SDRAM (onboard) & 256GB SSD
Nu houd je tijd over. Dankzij de revolutionaire accuwerktijd van deze quad-core convertible heb jij meer tijd over. Werk dag en nacht door op een schitterend touchscreen tot 4K[1]. En ga verder met de dunne, lichte en draagbare Spectre convertible – met volledig aluminium juweelontwerp waardoor je overal in stijl naartoe gaat.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel® Core™ i7-8565U (1.8 GHz)
- 33.8 cm (13.3") FHD IPS (1920 x 1080) Touch
- 8GB (2400 MHz) DDR4-SDRAM (onboard) & 256GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8565U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256GB |
