HP Spectre X360 15-df0032nb 15.6"
€ 1.666,51
Out of stock
SKU
4XD53EA#UUG
Intel Core i7-8750H (9MB Cache, 2.2GHz), 8GB DDR4-SDRAM, 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") 4K Ultra HD 3840 x 2160 Touch, Intel UHD Graphics 630, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB GDDR5), WLAN, Bluetooth, HP Wide Vision FHD IR, Windows 10 Home 64-bit
Onvoorstelbaar vermogen om meer te creëren
Onze krachtigste Spectre ooit is ontworpen om de manier waarop jij creëert te transformeren en om voortreffelijk vakmanschap met ongekende prestaties te combineren. Bewerk 4K-video's, creëer complexe digitale bestanden en werk als een ware vakman. Met een iconisch juweelontwerp en een geavanceerde processor, tot six-core, stelt deze convertible enthousiaste mensen in staat opnieuw te definiëren wat mogelijk is.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i7-8750H (9MB Cache, 2.2GHz)
- 39.6 cm (15.6") 4K Ultra HD 3840 x 2160 Touch, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
- 8GB (2666MHz) DDR4-SDRAM & 512GB SSD
Onze krachtigste Spectre ooit is ontworpen om de manier waarop jij creëert te transformeren en om voortreffelijk vakmanschap met ongekende prestaties te combineren. Bewerk 4K-video's, creëer complexe digitale bestanden en werk als een ware vakman. Met een iconisch juweelontwerp en een geavanceerde processor, tot six-core, stelt deze convertible enthousiaste mensen in staat opnieuw te definiëren wat mogelijk is.
- Windows 10 Home 64-bit
- Intel Core i7-8750H (9MB Cache, 2.2GHz)
- 39.6 cm (15.6") 4K Ultra HD 3840 x 2160 Touch, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
- 8GB (2666MHz) DDR4-SDRAM & 512GB SSD
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Ja |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
