HP Zbook Firefly 16 inch G10 (98Q30ET)
€ 0,00
Out of stock
SKU
98Q30ET
ZBook Firefly 16 inch G10 mobiele Workstation-pc Wolf Pro Security Edition, 16", Windows 11 Pro, Intel® Core™ i7, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX™ A500, WUXGA
Betere prestaties. In een compact model
Prestaties van een professioneel niveau in combinatie met echte mobiliteit in deze verbazingwekkend slanke en krachtige laptop. Blijf productief, waar je ook werkt, met geïntegreerde of afzonderlijke graphics en processor, een AI-webcam en -audio, en een verbazingwekkend display: alles wat je nodig hebt om overal samen te werken en projecten te beheren.
Prestaties van een professioneel niveau in combinatie met echte mobiliteit in deze verbazingwekkend slanke en krachtige laptop. Blijf productief, waar je ook werkt, met geïntegreerde of afzonderlijke graphics en processor, een AI-webcam en -audio, en een verbazingwekkend display: alles wat je nodig hebt om overal samen te werken en projecten te beheren.
| Merk | HP |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1355U |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Software | Windows 11 Pro |
