Lenovo IdeaCentre Tower 08IRH9 (90XW0048BF)
€ 0,00
Out of stock
SKU
90XW0048BF
Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core 2.1/4.6GHz, E-core 1.5/3.4GHz, 12MB, 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200, 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe, Intel UHD Graphics, Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.2, Windows 11 Home
Jouw essentiële hub voor thuis
- Krachtige prestaties door de Intel® Core™-processor en Intel® UHD-grafische kaart
- Uitgebreide connectiviteitsopties met rijke en responsieve poorten
- Dagelijkse desktop-pc ontworpen om te passen bij je thuiswerkplek
- Veel geheugen en hybride opslagcapaciteit
- Krachtige prestaties door de Intel® Core™-processor en Intel® UHD-grafische kaart
- Uitgebreide connectiviteitsopties met rijke en responsieve poorten
- Dagelijkse desktop-pc ontworpen om te passen bij je thuiswerkplek
- Veel geheugen en hybride opslagcapaciteit
| Merk | Lenovo |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processor model | i5-13420H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
