Lenovo ideaCentre Tower 08IRH9 (90XW0048MH)
€ 0,00
Out of stock
SKU
90XW0048MH
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRH9, Intel® Core™ i5, i5-13420H, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home, 64-bit
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRH9. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-13420H. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 5200 MHz. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 180 W. Type behuizing: SFF. Producttype: PC. Gewicht: 3,59 kg. Kleur van het product: Grijs
| Merk | Lenovo |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processor model | i5-13420H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Software | Windows 11 Home |
