Lenovo IdeaPad Slim 3 15Q8X10 (83N3001UMB)
€ 728,59
Op voorraad
SKU
83N3001UMB
Snapdragon X X1-26-100, 8C, Max Turbo up to 3.0GHz, 30MB, 16GB LPDDR5x-8448, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC, Qualcomm Adreno GPU, Wi-Fi 6E 802.11ax 2x2 + BT5.3, 5.0MP with Privacy Shutter, Windows 11 Home (on ARM)
De slimme keuze voor mobiliteit
- Slim computergebruik met de kracht van de Snapdragon® X-serie processor en Copilot+-pc
- Bewaar projecten en mediabestanden veilig met uitbreidbare SSD-opslag
- Ruim beeldscherm en levendige visuals voor soepel virtueel samenwerken
Producten van het merk Snapdragon zijn producten van Qualcomm Technologies, Inc. en/of haar dochterondernemingen.
- Slim computergebruik met de kracht van de Snapdragon® X-serie processor en Copilot+-pc
- Bewaar projecten en mediabestanden veilig met uitbreidbare SSD-opslag
- Ruim beeldscherm en levendige visuals voor soepel virtueel samenwerken
Producten van het merk Snapdragon zijn producten van Qualcomm Technologies, Inc. en/of haar dochterondernemingen.
| Merk | Lenovo |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Grijs |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 38,9 cm (15.3") |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorgeneratie | Snapdragon X |
| Processor model | X1-26-100 |
| Processorreeks | Qualcomm Snapdragon |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Qualcomm Adreno GPU |
| Software | Windows 11 Home |
