Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2008UMB)
€ 737,10
Op voorraad
SKU
83K2008UMB
Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache, 8GB DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC 60Hz, Intel UHD Graphics, Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.2, Windows 11 Home
The smarter choice for mobility
- Tot Intel® Core™ 7-processors en een geïntegreerde grafische kaart van Intel®
- 16″ WUXGA-beeldscherm met TÜV-certificering voor minder vermoeide ogen
- Lange levensduur van de batterij met Rapid Charge voor snel opladen
- Tot Intel® Core™ 7-processors en een geïntegreerde grafische kaart van Intel®
- 16″ WUXGA-beeldscherm met TÜV-certificering voor minder vermoeide ogen
- Lange levensduur van de batterij met Rapid Charge voor snel opladen
| Merk | Lenovo |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Grijs |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processor model | i5-13420H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Software | Windows 11 Home |
