Lenovo IdeaPad Slim 5 15IRH9R (83J6000YMB)
€ 0,00
Out of stock
SKU
83J6000YMB
Intel Core 7 240H, 10C (6P + 4E)/16T, P-core 2.5/5.2GHz, E-core 1.8/4.0GHz, 24MB, 32GB LPDDR5x-5200, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits 45% NTSC, Intel Graphics, Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.2, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor, Windows 11 Home
De slimme keuze voor mobiliteit
- Platte en lichte, gebruiksvriendelijke 15,3"-laptop voor onderweg
- Tot Intel® Core™-processor van de 14e generatie voor multitasking
- Hogeresolutiebeelden, Dolby Audio™, breedbeeldscherm waarop je alles ziet
- Robuust volgens militaire normen om zware omstandigheden te weerstaan
- Batterij die de hele dag meegaat, veelzijdige connectiviteit voor maximale efficiëntie
- Geïntegreerde AI-functies voor hogere prestaties
- Platte en lichte, gebruiksvriendelijke 15,3"-laptop voor onderweg
- Tot Intel® Core™-processor van de 14e generatie voor multitasking
- Hogeresolutiebeelden, Dolby Audio™, breedbeeldscherm waarop je alles ziet
- Robuust volgens militaire normen om zware omstandigheden te weerstaan
- Batterij die de hele dag meegaat, veelzijdige connectiviteit voor maximale efficiëntie
- Geïntegreerde AI-functies voor hogere prestaties
| Merk | Lenovo |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Grijs |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ (Series 2) |
| Processor model | 240H |
| Processorreeks | Intel® Core™ 7 |
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Software | Windows 11 Home |
