Lenovo LOQ 15ARP9 (83JC009BMB)
€ 0,00
Out of stock
SKU
83JC009BMB
AMD Ryzen 7 7435HS (8C/16T, 3.1/4.5GHz, 4MB L2/16MB L3), 2x 12GB SO-DIMM DDR5-4800, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits 100% sRGB 144Hz G-SYNC, NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB , Boost Clock 2370MHz, TGP 105W, Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.2, HD 720p with E-shutter, Windows 11 Home
Speel elke game
- Speel de beste games met de AMD Ryzen™ 7435HS-processor.
- Elke pixel vertelt een verhaal met de grafische kaart van de NVIDIA® GeForce RTX™ 40-serie
- IJskoude koeltechnologie die ervoor zorgt dat je sessies niet onderbroken worden.
- Getest in de strijd en goedgekeurd door gamers op het gebied van MIL-STD-810H-duurzaamheid.
- Uitbreidbare opslag maakt je laptop toekomstbestendig.
- Speel de beste games met de AMD Ryzen™ 7435HS-processor.
- Elke pixel vertelt een verhaal met de grafische kaart van de NVIDIA® GeForce RTX™ 40-serie
- IJskoude koeltechnologie die ervoor zorgt dat je sessies niet onderbroken worden.
- Getest in de strijd en goedgekeurd door gamers op het gebied van MIL-STD-810H-duurzaamheid.
- Uitbreidbare opslag maakt je laptop toekomstbestendig.
| Merk | Lenovo |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Kleur van het product | Grijs |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor model | 7435HS |
| Processorreeks | AMD Ryzen™ 7 |
| Werkgeheugen | 24 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| On-board graphics adapter model | Niet beschikbaar |
| Software | Windows 11 Home |
