Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 (12LN000GMB)
€ 664,44
Op voorraad
SKU
12LN000GMB
Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E)/12T, P-core 2.1/4.6GHz, E-core 1.5/3.4GHz, 12MB, 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200, 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0, Intel UHD Graphics, Intel Wi-Fi 6 AX201 802.11ax 2x2 + BT5.2, Windows 11 Pro
Compact yet powerful to handle anything
- Ultrasmall desktop PC, runs on up to Windows 11 Pro
- Up to 13th Gen Intel® Core™ i5 mobile processing power
- Versatile & energy efficient, at home in the tightest of spaces
- Blazing-fast SSD storage paired with HDD storage
- Secure from the inside out, easily scalable, & durable
- Ideal for any startup or small to medium-sized business
- Ultrasmall desktop PC, runs on up to Windows 11 Pro
- Up to 13th Gen Intel® Core™ i5 mobile processing power
- Versatile & energy efficient, at home in the tightest of spaces
- Blazing-fast SSD storage paired with HDD storage
- Secure from the inside out, easily scalable, & durable
- Ideal for any startup or small to medium-sized business
| Merk | Lenovo |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processor model | i5-13420H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Software | Windows 11 Pro |
