MSI Creator 17M A9SD-030BE
€ 1.694,85
Out of stock
SKU
CREATOR 17M A9SD-030BE
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 9th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-9750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
