MSI Cubi N ADL S-078EU
€ 300,49
Op voorraad
SKU
Cubi N ADL S-078EU
MSI Cubi N ADL S-078EU, Intel® N, N100, 4 GB, DDR4-SDRAM, 128 GB, Windows 11 Pro
MSI Cubi N ADL S-078EU. Processorfamilie: Intel® N, Processormodel: N100. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Wi-Fi. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Netvoeding: 65 W. Type behuizing: Mini PC. Producttype: Mini PC. Gewicht: 540 g. Kleur van het product: Zwart
| Merk | MSI |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® Processor N-series |
| Processor model | N100 |
| Processorreeks | Intel® N |
| Werkgeheugen | 4 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Videokaart | On-board |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Software | Windows 11 Pro |
