MSI GF63 Thin 10SCSR-1010BE
€ 1.117,33
Out of stock
SKU
GF63 10SCSR-1010BE
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-10300H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
