MSI GF65 Thin 10UE-004BE
€ 1.509,62
Out of stock
SKU
9S7-16W212-004
MSI Gaming GF65 10UE-004BE Thin, Intel® 10de generatie Core™ i7, 2,6 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
MSI Gaming GF65 10UE-004BE Thin. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i7, Processormodel: i7-10750H, Frequentie van processor: 2,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-Q. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-10750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
