MSI GL63 8RD-010BE
€ 1.075,29
Out of stock
SKU
GL63 8RD-010BE_1
MSI Gaming GL63 8RD-010BE, Intel® 8ste generatie Core™ i7, 2,20 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 1128 GB
MSI Gaming GL63 8RD-010BE. Producttype: Netbook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-8750H, Frequentie van processor: 2,20 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1128 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 128GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1128GB |
