MSI GL73 9SD-283BE
€ 1.523,86
Out of stock
SKU
GL73 9SD-283BE
MSI Gaming GL73 9SD-283BE, Intel® 9ste generatie Core™ i7, 2,6 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
MSI Gaming GL73 9SD-283BE. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 9ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-9750H, Frequentie van processor: 2,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Kleur van het product: Zwart
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 9th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-9750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
