MSI GP62M 7REX-1290BE
€ 1.308,71
Out of stock
SKU
GP62M 7REX-1290BE
MSI GP62M 7REX-1290BE 15.6" Ci7/7700HQ 16GB 256SSD+1TB GTX1050Ti-4 W10
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-7700HQ |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1256GB |
