MSI GS63VR 7RF-217BE
€ 2.094,24
Out of stock
SKU
GS63VR 7RF-217BE
MSI GS63VR7RF-217BE 15.6" UHD 4K Ci7/7700HQ 16GB 256SSD+2TB GTX1060-6 W10
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-7700HQ |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 2256GB |
