MSI GS73 8RF-021BE Stealth 4K
€ 2.792,80
Out of stock
SKU
GS73 8RF-021BE_1
MSI Gaming GS73 8RF-021BE Stealth 4K, Intel® 8ste generatie Core™ i7, 2,20 GHz, 43,9 cm (17.3"), 3840 x 2160 Pixels, 16 GB, 1512 GB
MSI Gaming GS73 8RF-021BE Stealth 4K. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 8ste generatie Core™ i7, Processormodel: i7-8750H, Frequentie van processor: 2,20 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1512 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-8750H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
