MSI GS73VR 7RG-073BE
€ 2.194,61
Out of stock
SKU
GS73VR 7RG-073BE
MSI GS73VR 7RG-073BE 17.3" 120Hz Ci7/7700HQ 16GB 256SSD+2TB GTX1070-8 W10
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-7700HQ |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 256GB |
| Totale opslagcapaciteit | 2256GB |
