MSI GT75 8RG-087BE Titan
€ 4.189,08
Out of stock
SKU
GT75 8RG-087BE_1
MSI Gaming GT75 8RG-087BE Titan, Intel® Core™ i9-8xxx, 2,90 GHz, 43,9 cm (17.3"), 3840 x 2160 Pixels, 32 GB, 1512 GB
MSI Gaming GT75 8RG-087BE Titan. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i9-8xxx, Processormodel: i9-8950HK, Frequentie van processor: 2,90 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1512 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. Ingebouwde grafische adapter, Discrete graphics adapter. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 8th gen Intel® Core™ i9 |
| Processor model | i9-8950HK |
| Processorreeks | Intel® Core™ i9 |
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
