MSI GT75VR 7RE-040BE
€ 3.951,83
Out of stock
SKU
GT75VR7RE-040BE
MSI 17.3" UHD 4K i7-7820HK 32GB 512SSD+1TB GTX1070-8 SLI W10
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 7th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-7820HK |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1512GB |
