MSI Katana GF66 11UC-012BE
€ 1.144,04
Out of stock
SKU
GF66 11UC-012BE
MSI Gaming GF66 11UC-012BE Katana, Intel® 11de generatie Core™ i7, 2,3 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 512 GB
MSI Gaming GF66 11UC-012BE Katana. Producttype: Notebook, Form factor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® 11de generatie Core™ i7, Processormodel: i7-11800H, Frequentie van processor: 2,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 3050. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-11800H |
| Processorreeks | Intel® Core™ i7 |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
