MSI Modern 15 A11M-016BE
€ 975,70
Out of stock
SKU
MODERN 15 A11M-016BE
| Merk | MSI |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Azerty BE |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-1135G7 |
| Processorreeks | Intel® Core™ i5 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
