MSI Modern AM242P 1M-1224EU
€ 0,00
Out of stock
SKU
Modern AM242P 1M-1224EU
MSI Modern AM242P 1M-1224EU, 60,5 cm (23.8"), Full HD, Intel Core 5, 8 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
MSI Modern AM242P 1M-1224EU. Producttype: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: Intel Core 5. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Wit
| Merk | MSI |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Touchscreen | Nee |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ (Series 1) |
| Processor model | 120U |
| Processorreeks | Intel Core 5 |
| Werkgeheugen | 8 GB |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
